پنل نمایندگی

لیست امکانات پنل های نمایندگی پیامک

 • ابتدا توضیحات پنل های کاربری را مطالعه فرمایید.
 • نمایندگان می توانند از سامانه به صورت اختصاصی با نام تجاری و یک دامنه اختصاصی مثلا (www.YourName.com ) استفاده نموده و اقدام به فروش و بازاریابی نمایید، در این شرایط هیچ نامی از شرکت مادر برده نشده و نماینده می تواند به راحتی با نام برند خود فعالیت نمایند.
 • علاوه بر این نمایندگان قادر هستند کپی رایت و لوگوی اختصاصی خود را در صفحه ورود و صفحات داخلی سامانه قرار دهند، همچنین سامانه امکان قراردادن متون دلخواه درمنوی صفحه ورود (درباره ما، تماس با ما، اطلاعات حساب، قیمت خطوط اختصاصی، تعرفه پیامک، تعرفه پنل کاربری و ...) را در اختیار نمایندگان قرار می دهد تا ایشان با صلاحدید خود این اطلاعات را برای کاربران خود قراردهند.
 • سامانه امکان ایجاد پکیج ها و بسته مختلف را برای نمایندگان فراهم نموده تا نمایندگان بتوانند با فعال یا غیر فعال کردن بخش های مختلف و ایجاد سطوح دسترسی متعدد بسته هایی ایجاد کرده (مثلا بسته ساده ، حرفه ای و...) و اقدام به فروش پنل های کاربری نمایند.
 • نمایندگان می توانند با توجه به تعرفه ارسال پیامک خود جدول تعرفه اختصاصی ایجاد کرده و از فروش پیامک کسب درآمد نمایند، بدین ترتیب با خرید پیامک از شرکت با قیمت مشخص می توانند نسبت به قیمت گذاری با قیمت های بالاتر اقدام فرمایند.
 • نمایندگان می توانند به تعداد مشخص شده کاربر ایجاد کرده (بابت ایجاد کاربر هیچ هزینه ای دریافت نخواهد شد) و کاربران را مدیریت و دسترسی های لازم را به ایشان بدهند.
 • نمایندگان میتوانند درگاه الکترونیک اختصاصی در سامانه راه اندازی نمایند، بدین ترتیب کاربران توسط پرداخت الکترونیک وجه را به صورت آنلاین و مستقیم وارد حساب نماینده کرده و همان لحظه شارژ می شوند.
 • علاوع بر 2 خط اختصاصی 14 رقمی اپراتور 1000 و 3000 از تمامی اپراتور ها یک خط عمومی رند در اختیار نماینده بصورت امانی قرار می گیرد. نمایندگان نیز می توانند این خطوط را بصورت امانی در اختیار کاربران خود قرار دهند.
 • تمام بانک های اطلاعاتی در اختیار نمایندگان و کاربران ایشان بدون هزینه قرار می گیرد.
 • نمایندگان می توانند بخش ثبت نام آنلاین اختصاصی را برای خود فعال نمایند تا کاربران به سادگی بتوانند ظرف چند دقیقه ثبت نام کرده و به صورت آنلاین وجه مربوطه را پرداخت نمایند.
 • نمایندگان قادرند بانک اطلاعاتی شماره ی خود را به صورت امن وارد سامانه کرده و دسترسی استفاده از این بانک ها را به کاربران دلخواه خود بدهند، بدین ترتیب هر نماینده می تواند بانک اطلاعاتی اختصاصی خودش را داشته باشد که فقط کاربران خودش به آن دسترسی دارند تا بتوانند علاوه بر بانک موبایل کل کشور و بانک محله ای موجود در سامانه از بانک های اختصاصی دیگر نیز جهت ارسال انبوه استفاده نمایند.
 • نمایندگان قادر خواهند بود از طریق بخش سفارش شماره به صورت آنلاین شماره اختصاصی خریداری کرده و از تخفیف ویژه نمایندگان بهره مند شوند، بنابراین نماینده قادر خواهد بود خطوط را با قیمت بالاتری به کاربران خود ارائه نماید.
 • نمایندگان از طریق کنترل پنل اختصاصی مدیریت می توانند پیامک ها و فعالیت های کل کاربران خود را مانیتور نمایند، همچنین انواع گزارش گیری (گزارش های ارسال، گزارش های مالی و...) به صورت روزانه و در بازه های مختلف زمانی امکان پذیر می باشد.
 • نمایندگان میتوانند به دو صورت به ارائه نمایندگی بپردازند:

1 . نمایندگی زیرمجموعه:

در این روش نماینده می تواند یک کاربر ایجاد نموده و دسترسی بخش زیرکاربران را برای ایشان فعال نماید، بدین ترتیب کاربر نماینده قادر خواهد بود مانند یک نماینده عمل نموده و پنل کاربری ایجاد نماید، برایشان دامنه و لوگوی اختصاصی خریداری نموده، خط اختصاصی خریداری کند و از پیامک نیز سود خواهد کرد. البته این نوع نمایندگی مانند نمایندگی مستقل، امکانات ویژه نداشته و نرخ پیامک با هر قیمتی که به کاربر فروخته شود، مطابق با نرخ خود نماینده می باشد. هزینه راه اندازی این نوع نمایندگی معادل خرید یک پنل کاربری می باشد. نکته قابل توجه آنست که این نوع نمایندگان نمی توانند امکانات بیشتر از پنل خود را به کاربران خودشان اختصاص دهند.

 2. پنل نمایندگی مشابه:

 • نمایندگان می توانند اقدام به ارائه پنل نمایندگی (پنل کامل مشابه پنل خود) کنند، بدین ترتیب یک نماینده خود قادر خواهد بود تا نمایندگانی به صورت زیر مجموعه ایجاد نموده و نماینده و زیرکاربرانش را مدیریت نماید. در این روش برای ایجاد کاربر هیچ هزینه ای دریافت نمی شود و برای ایجاد نمایندگی مستقل مشابه 50% هزینه یک پنل نمایندگی از نماینده اخذ می گردد، بدین ترتیب شما می توانید یک نماینده کاملاً مشابه خود با تمامی امکانات ایجاد کرده، این نماینده قادر خواهد بود کاربر ایجاد نموده و کاربران وی نیز قادر هستند زیر کاربر ایجاد کنند و شما از پیامک های کل این کاربران سود خواهید کرد.
 • نمایندگان از طریق امکان Redirect URL می توانند به جای استفاده از صفحه لاگین پیش فرض نرم افزار، سایت دلخواه خود را قرار داده و کاربرانشان بدون مشاهده صفحه لاگین پیش فرض، مستقیما از طریق سایت نماینده داخل پنل لاگین نمایند.
 • نمایندگان از طریق بخش قیمت گذاری شماره قادر خواهند بود برای شماره های مختلف و برای گروه های کاربری مختلف (کاربران و نمایندگان) قیمت گذاری کنند، کاربران و نمایندگان و حتی کاربران نماینده ی شما مستقیما شماره را سفارش داده و پس از ثبت شماره سود شما به صورت خودکار وارد پنل می گردد.
 • پنل همکار به شما این امکان را می دهد تا بخشی از کارهای مدیریتی خود را به کاربر دیگری واگذارد نمایید، به عنوان مثال می توانید یک همکار برای پاسخگویی به تیکت ها و همکار دیگری برای مسائل مالی ایجاد کرده و دسترسی های لازم را به ایشان بدهید، این بخش مناسب نمایندگانی است که می خواهند چندین مدیر تعریف کرده که هر یک به بخشی از پنل مدیریت سامانه دسترسی داشته باشند.
 • به هر یک از نمایندگان یک شماره اختصاصی 3000 رایگان جهت ارسال و دریافت ارائه خواهد شد.
 • به هر یک از نمایندگان یک شماره عمومی 3000 رند، یک شماره عمومی 2000 رند، یک شماره عمومی 1000 هشت رقمی رند و یک شماره عمومی 5000 جهت تخصیص به کاربران و استفاده به صورت امانی ارائه می گردد.
 • نمایندگان محترم می توانند علاوه بر شماره های رایگان فوق الذکر به تعداد دلخواه شماره اختصاصی خریداری کرده و به کاربران خود تخصیص دهند، همچنین قیمت خطوط اختصاصی برای نمایندگان شامل 10 تا 20 درصد تخفیف می باشد.