نحوه سفارش و خرید آنلاین

شما می توانید بدون تماس با شرکت و کاملا بصورت الکترونیکی و از طریق اینترنت اقدام به سفارش پنل مورد نیاز خود کنید.
گفتنی است کاربرانی که تمایل داشته باشند می توانند بصورت تلفنی اقدام به سفارش نمایند.
برای دسترسی به فرم ثبت نام می توانید با ورود به سایت رسمی این شرکت به آدرس www.safirpayamak.com از منوی "پنل پیامک"، زیر منوی "سفارش آنلاین پنل کاربری" را انتخاب نمایید یا در صفحه ورود به سامانه، "سفارش آنلاین پنل کاربری" را انتخاب نمایید. همچنین می توانید برای دسترسی مستقیم به فرم سفارش آنلاین، اینجا را کلیک کنید.
سپس فرم زیر برایتان نمایش داده می شود:

دقت نمایید اطلاعات فرم فوق را به دقت تکمیل نمایید. در قسمت پنل کاربری، نام پنل مورد نظرتان را از لیست انتخاب نمایید. برای اطلاع از امکانات و قیمت پنل های کاربری با مراجعه به سایت شرکت، اطلاعات کافی در دسترس شما قرار دارد. پس از تکمیل کلید ثبت را انتخاب کنید. با پیغامی شبیه شکل زیر روبرو می شوید :

پس از چند لحظه، نام کاربری و رمز عبور به شماره موبایلی که شما در فرم وارد نموده اید، پیامک می شود. از منوی بالای سایت گزینه "ورود به پنل پیامک" را انتخاب نمایید تا وارد صفحه لاگین سامانه شوید. نام کاربری و کلمه عبوری که به موبایلتان پیامک شده را وارد کنید تا به پنل شخصیتان وارد شوید. برای تکمیل سفارش هم اکنون باید هزینه پنل را پرداخت کنید. همچنین می توانید هزینه مربوطه را پس از تست کامل سامانه و آشنایی با تمامی امکانات آن پرداخت نمایید. با توجه به پنل سفارش داده شده هزینه پنل در بالای سامانه درج شده است. مانند شکل زیر :


چون هنوز هزینه پنل را پرداخت نکرده اید، مبلغ پنل بصورت منفی برای شما نمایش داده می شود. شما برای پرداخت هزینه پنل می توانید به یکی از روش های زیر اقدام نمایید:

الف ) شارژ الکترونیکی ( پرداخت الکترونیکی ) :
در این روش پس از ورود به پنل شخصی خودتان، گزینه شارژ حساب را از بالای پنل انتخاب کنید. مانند شکل زیر :


سپس در فرم باز شده ، گزینه شارژ الکترونیک را انتخاب کنید . مانند شکل زیر :


پس از انتخاب گزینه شارژ الکترونیک، در کادر شارژ، مبلغ پنل را به ریال با توجه به پنل انتخابی وارد نمایید. بانک مقصد را انتخاب نموده و سپس دکمه پرداخت را کلیک کنید. به شکل زیر توجه کنید:

پس از انتخاب پرداخت آنلاین، طی چند ثانیه به درگاه بانک انتخاب شده وارد می شوید. مبلغ قابل پرداخت مشخص شده است. شماره کارت، رمز دوم، cvv2، تاریخ انقضای کارت و کد امنیتی درج شده را وارد کرده و پرداخت را کلیک می کنید. ما در زیر برای نمونه تصویر درگاه بانک سامان را قرار داده ایم:


در ادامه برای تکمیل فرایند خرید روی گزینه تکمیل خرید کلیک کنید. در برخی از بانک ها دو بار از شما فرایند تکمیل خرید سوال می شود و در برخی یکبار. به شکل زیر توجه کنید:


در انتها پیغامی مبنی بر پرداخت با موفقیت صورت پذیرفت و کد رهگیری برایتان نمایش داده می شود. با کلیک روی بازگشت به صفحه اول خواهید دید وارد سامانه شده و مبلغ مورد نظر به حساب شما واریز گشته است.ب) واریز به حساب یا کارت به کارت:

در این روش، برای پرداخت هزینه پنل باید مبلغ آن را به شماره کارت زیر واریز نموده و مشخصات فیش واریزی یا کد رهگیری را به روشی که ذکر خواهد شد، از طریق پنل برای ما ارسال نمایید تا فرایند سفارش شما تکمیل گردد.

بانک پاسارگاد :
شماره حساب:
1 - 11083598 - 8000 - 341
شماره کارت : 4493 - 4840 - 2910 - 5022
بنام وحیدرضا عبدی

شما می توانید هزینه پنل را از دستگاه های خودپرداز، کارتخوان، اینترنت بانک و ... به راحتی کارت به کارت نموده و یا به شماره حساب ذکر شده واریز نمایید و مشخصات آن را برایمان ارسال نمایید. پس از واریز مبلغ مورد نظر، برای ثبت مشخصات فیش واریزی یا کد رهگیری وارد پنل شخصیتان شوید و از قسمت بالای پنل گزینه شارژ حساب را انتخاب نمایید. مانند شکل زیر:


با انتخاب این گزینه پنجره زیر برای شما نمایش داده می شود. گزینه درج فیش بانکی / کد رهگیری را انتخاب نمایید :

با انخاب گزینه درج فیش بانکی، فرم زیر برایتان نمایش داده می شود :

در فرم فوق ابتدا بانکی را که هزینه پنل را به آن واریز نمودید انتخاب کرده، سپس شماره فیش یا کد رهگیری را درج کنید. در انتها ، 4 رقم آخر کارتی را که از آن اقدام به کارت به کارت نمودید و نام و نام خانوادگی پرداخت کننده و مبلغ واریزی را وارد نموده و کلید ثبت را بفشارید. اطلاعات فیش واریزی شما برای ما ارسال شده و تا چند دقیقه بعد تایید می شود. هم اکنون شما صاحب یک پنل ارسال پیامک شخصی می باشید. برای استفاده از آن به وبسایت شرکت به آدرس www.safirpayamak.com مراجعه نموده و گزینه ورود به پنل را انتخاب کنید. سپس با وارد کردن نام کاربری و رمز عبور می توانید از سامانه خود استفاده کنید.

لازم بدکر است که شارژ مورد نیاز برای ارسال پیامک را نیز از طریق شارژ الکترونیک و هم از طریق واریز به شماره کارت یا شماره حساب و درج فیش بانکی می توانید انجام دهید که فرایند آن در بالا ذکر گردید.